سمینارها و همایشهای مرتبط با صنعت پلی اتیلن

HDPE-Semiars

سمینار که در فارسی " هم اندیشی " نامیده میشود ، اجتماعات و گردهمايي را شامل میشود كه هدف آن بيان تازه هاي علمي ، مبادله تجربيات و تجديد اطلاعات در جهت چاره جويي و حل مشكلات حرفه اي شركت كنندگان است . سمينارها به صورت ارائه سخنراني ، ميزگرد ، پانل و جلسات پرسش و پاسخ ارائه مي گردد و طول مدت آن بيش از يك روز و معمولا دو تا سه روز مي باشد.

سمینار در واقع همایش یا همایش‌های زنجیره‌وار افراد متخصص با مهارتها و تخصصهای متفاوت اما دارای علاقه و نگرانی مشترک که به منظور آموزش و یادگیری دور هم جمع می‌شوند. و برنامه کاری آن با هدف تقویت مهارتهای افراد شرکت کننده تنظیم میشود .

سایت صنعت پلی اتیلن با اقدام به جمع آوری کلی مطالب مفید این صنعت ، از جمله کتابخانه مهندسی ( شامل نشریات ، کتب ، پایان نامه ها ) ، آخرین اخبار صنعت ( تازه های پلی اتیلن در پزشکی و صنعت ) ، مناقصات و در نهایت رویدادهای صنعت پلی اتیلن تبدیل به سایت مرجع برای دانشجویان ، مهندسین و کلیه علاقه مندان به پلیمر و پلی اتیلن شده است ، 

شما میتوانید با مراجعه با سایت و یا عضویت از آخرین سمینارها ، رویدادها و .... مطلع شوید .

 

»دومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
»
 اولین کنفرانس ملی اقتصاد آب - بیستم خرداد ۱۳۹۵

»کنفرانس دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی خلیج فارس - اول اردیبهشت ۱۳۹۵

»اولین کنفرانس ملی پلیمر در صنایع راه و ساختمان - ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

»کنفرانس ملی فناوری های نوین صنعت لاستیک و پلیمر در شیراز برگزار میشود - 30 اردیبهشت ۱۳۹۵

اولین همایش بین‌المللی لوله و مخازن کامپوزیتی بهمن ماه 93 برگزار میشود
برنامه های جانبی یازدهمین سمینار علوم تکنولوژی و پلیمر

اولین کنفرانس ملی اقتصاد آب 

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن پايگاهي با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای سایت مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.